Uczelnie, centra edukacyjne, obiekty użyteczności publicznej

Systemy audiowizualne usprawniają naukę

Możliwości rozwinięcia sposobów nauczania są nieograniczone

Dzięki wykorzystaniu odpowiednich urządzeń można urozmaicić zwykłą lekcję, czy wykład tak, aby studenci nie byli tylko zaciekawieni, ale także brali czynny udział w zajęciach. Nowoczesne narzędzia edukacyjne pomagają studentom lub uczniom i podwyższają efektywność nauki.

Unikalne możliwości prezentowania materiałów edukacyjnych

Kreda i zwykła szkolna tablica to w obecnych czasach przeżytek. Uczniowie dużo chętniej korzystają z tablic i monitorów interaktywnych. Urządzenia te pozwalają na interaktywną pracę na materiałach szkoleniowych, nanoszenie adnotacji, obsługę programów itp.

Możliwość nagrywania oraz streamingu na żywo wykładów lekcji.
Nagrania mogą być dystrybuowane automatycznie w trybie online, zapewniając studentom natychmiastowy dostęp do klasy bez względu na to gdzie się znajdują. Czy to kształcenie na odległość, pomoc dla uczniów nieobecnych czy e-learning.

Szybki kontakt

Zostaw telefon lub maila – skontaktujemy się!
Możesz także napisać biuro@grupaclue.pl lub zadzwonić 12 421 53 81 

  Firma lub imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Mail (wymagane)

  Jakie technologie mają zastosowanie w centrach edukacyjnych?

  System nagłośnienia to struktura połączonych ze sobą urządzeń, służących do projekcji komunikatów dźwiękowych, pochodzących ze wspólnego źródła.

  Systemy videowall są wykonywane z pojedynczych ekranów, które zintegrowane ze sobą tworzą jeden dużych rozmiarów wyświetlacz.

  Systemy zintegrowanego sterowania pozwalają na zarządzanie urządzeniami audio-wideo.

  Digital Signage to zintegrowana forma zarządzania systemem, w skład którego wchodzą wyświetlacze elektroniczne, cyfrowe znaki, info-kioski.

  System multiroom to zestaw głośników, które można dowolnie rozmieścić, kreując kompleksowe nagłośnienie pomieszczenia.

  Pętla indukcyjna jest jednym ze środków wspomagania słuchu, która może służyć zarówno jednej, konkretnej osobie z dysfunkcją słuchu, jak i grupie ludzi z tą niepełnosprawnością.

  Systemy automatyki budynkowej stanowią sieć urządzeń służących do monitorowania oraz sterowania instalacjami wewnątrz budynku.

  Systemy wideokonferencyjne służą nie tylko ułatwieniu komunikacji, ale także pozwalają na wydajną współpracę pomiędzy pracownikami.

  Systemy collaboration, których celem jest wspomaganie pracy grupowej. Dzięki systemom pracy grupowej możliwa jest praca w bardzo dużym rozproszeniu pracowników.

  Systemy tłumaczeń symultanicznych to obowiązkowy element konferencji, kongresów międzynarodowych, seminariów i szkoleń.

  Systemy kongresowe budowane są z małych modułów co umożliwia inwestorowi dużą elastyczność i daje możliwości dostosowania do konkretnych potrzeb.

  bose polska oficjalny dystrybutor bose

  Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem BOSE w Polsce