parallax background

Kampus Wielicki – system audio-wideo

Kampus Wielicki

Wieliczka

2013

Budowa i integracja systemu AV i projekcji na Kampusie Wielickim

systemy-audio-wideo-projekt-inwestor-wykonawca

Nowoczesny kampus

Kampus Wielicki jest jednym z najnowocześniejszych obiektów edukacyjnych w Małopolsce. Ma w nim siedzibę Zespół Szkół im. Brata Alojzego Kosiby, który jest jedyną w powiecie wielickim  placówką dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną oraz autyzmem, a także Powiatowe  Centrum Doskonalenia Zawodowego i Ustawicznego przygotowujące młodzież do podjęcia pracy w kilkunastu zawodach. Pełni również funkcję centrum konferencyjnego, kulturalnego i sportowego.

Zaawansowany system projekcji

Znajdująca się w budynku nowoczesna sala audytoryjna z fotelami w układzie amfiteatralnym pomieści 333 osoby. Wyposażona jest w profesjonalny system projekcji oparty na projektorze firmy Sony oraz czterometrowy ekran elektrycznie rozwijany. System nagłośnienia realizowany jest przez kolumny serii Panaray 402 III zamontowane na froncie i jako dogłośnienie.

Zintegrowany system sterowania

Salę audytoryjną wyposażono w system zintegrowanego sterowania marki CRESTRON, który pozwala na zarządzanie urządzeniami multimedialnymi oraz oświetleniem konferencyjnym i estradowym opartym na protokole DALI. System sterowania obejmuje również rolety zapewniające całkowite zaciemnienie sali. W auli wydzielono również osobne pomieszczenie dla reżysera światła i dźwięku. Modułowa scena pozwala na organizację w audytorium obrad i wykładów, jak również imprez artystycznych na najwyższym poziomie.