parallax background

Stradom House Autograph Collection by Marriott

Stradom House Autograph Collection by Marriott

Kraków

2023

Nowoczesne systemy AV dla Stradom House Autograph Collection by Marriott

Systemy AV dla Stradom House Autograph Collection by Marriott

Stradom House to wyjątkowa destynacja lifestyle w samym centrum Krakowa, między Zamkiem Królewskim na Wawelu a dzielnicą żydowską Kazimierz. Oferuje unikalne przeżycia za sprawą 5-gwiazdkowego hotelu Autograph Collection by Marriott, znajdującego się w budynku, którego historia sięga XIV wieku.

Stradom House to również unikalne doznania kulinarne, które oferują restauracja Stradomska 12 z nowoczesną kuchnią polską oraz restauracja Gaia z daniami kuchni śródziemnomorskiej. Wyrafinowane, naturalne spa & wellness SÓL idealne, by poczuć autentyczny relaks, a światowej klasy klub Hedwig’s – zlokalizowany w przestrzeni dawnej kaplicy – zapewnia eskapistyczne przeżycia. Przestrzeń hotelu zdobi bogata kolekcja sztuki współczesnej.

Zakres prac w Stradom House

Ten projekt nie ograniczał się jedynie do standardowego podejścia, gdzie głównym celem byłoby jedynie zapewnienie tła muzycznego i dostosowanie ogólnego poziomu dźwięku w hotelowych korytarzach, toaletach czy kilku innych przestrzeniach. Zamiast tego, uwzględniając specyficzne potrzeby klientów oraz pożądaną funkcjonalność, hotel został zaprojektowany w ramach, które wykraczają poza standardy.

System audio podzielono na poszczególne strefy biorąc pod uwagę funkcjonalność konkretnych przestrzeni. W każdej strefie możliwe jest wysyłanie różnych źródeł dźwięku oraz niezależnej regulacji. Dodatkowo niektóre z pomieszczeń posiadają przyłącza sygnałowe RCA lub Bluetooth, w celu podłączenia zewnętrznego źródła dźwięku oraz kontrolery do regulacji głośności i wyboru źródła.

Systemy AV dla Stradom House Autograph Collection by Marriott

Całość transmisji sygnału systemu nagłośnienia oparte zostało na technologii Dante. Dzięki zastosowaniu tej technologii, system jest bardzo elastyczny w kwestiach transmisji sygnału oraz możliwościach zmian i rozbudowy. Technologia przesyłu sygnału oparta jest na sieci LAN, dzięki temu sygnał można przesłać bezstratnie i w trybie ultra-niskiej latencji (opóźnieniu) na dalekie odległości. To z kolej pozwala rozmieścić wzmacniacze w kilku miejscach, co powoduje nieporównywalnie mniejszą ilość okablowania sygnałowego i głośnikowego, a to z kolei prowadzi do mniejszej ilość możliwych awarii, uszkodzeń okablowania.

W przestrzeniach konferencyjnych zastosowaliśmy systemy AV od Crestron, które pozwalają na zarządzanie przestrzenią od sprzętów multimedialnych, po światło, temperaturę czy poziom dźwięku.
Stradom House Autograph Collection by Marriott
Ta strona korzysta z plików cookie, korzystając witryny, akceptujesz politykę prywatności. Zobacz także klauzule informacyjną RODO