Obiekty handlowo usługowe

Wykonujemy kompleksowe projekty audiowizualne całych obiektów handlowych

W obiektach usługowo handlowych, systemy AV i Digital Signage są niezbędne z punktu widzenia klienta

Warto zadbać o to, aby w tego typu przestrzeniach, zostały zamontowane odpowiednie wysokiej jakości systemy, które sprawią, że poruszanie się klienta po obiekcie będzie nie tylko bardziej wydajne, ale przede wszystkim komfortowe.

Rozwiązania dla obiektów handlowych

Systemy Digital Signage stanowią główne źródło informacji, aby zapewnić klientowi najwyższy komfort, współpracujemy z szeregiem producentów oferujących najnowsze rozwiązania.

Dzięki dużemu doświadczeniu w programowaniu systemów sterowania oferujemy możliwość zintegrowania systemu sterowania AV z systemem BMS (ang. Building Managment System) dzięki czemu oprócz sterowania AV możemy sterować również oświetleniem użytkowym, systemem wentylacji, temperaturą itp.

Jakie technologie mają zastosowanie w domach kultury?

System nagłośnienia to struktura połączonych ze sobą urządzeń, służących do projekcji komunikatów dźwiękowych, pochodzących ze wspólnego źródła.

Systemy videowall są wykonywane z pojedynczych ekranów, które zintegrowane ze sobą tworzą jeden dużych rozmiarów wyświetlacz.

Systemy zintegrowanego sterowania pozwalają na zarządzanie urządzeniami audio-wideo.

Digital Signage to zintegrowana forma zarządzania systemem, w skład którego wchodzą wyświetlacze elektroniczne, cyfrowe znaki, info-kioski.

System multiroom to zestaw głośników, które można dowolnie rozmieścić, kreując kompleksowe nagłośnienie pomieszczenia.

System wizyjny to układ urządzeń elektronicznych, których funkcją jest automatyczna analiza wizyjna otoczenia.

Systemy automatyki budynkowej stanowią sieć urządzeń służących do monitorowania oraz sterowania instalacjami wewnątrz budynku.

Systemy wideokonferencyjne służą nie tylko ułatwieniu komunikacji, ale także pozwalają na wydajną współpracę pomiędzy pracownikami.

Systemy collaboration, których celem jest wspomaganie pracy grupowej. Dzięki systemom pracy grupowej możliwa jest praca w bardzo dużym rozproszeniu pracowników.

Systemy tłumaczeń symultanicznych to obowiązkowy element konferencji, kongresów międzynarodowych, seminariów i szkoleń.

Systemy kongresowe budowane są z małych modułów co umożliwia inwestorowi dużą elastyczność i daje możliwości dostosowania do konkretnych potrzeb.

Digital Signage to zintegrowana forma zarządzania systemem, w skład którego wchodzą wyświetlacze elektroniczne, cyfrowe znaki, info-kioski.

Info-kioski to interaktywne punkty informacyjne, które należą do grupy samoobsługowych urządzeń elektronicznych.

Pętla indukcyjna jest jednym ze środków wspomagania słuchu, która może służyć zarówno jednej, konkretnej osobie z dysfunkcją słuchu, jak i grupie ludzi z tą niepełnosprawnością.

Szybki kontakt

Zostaw telefon lub maila – skontaktujemy się!
Możesz także napisać biuro@grupaclue.pl lub zadzwonić 12 421 53 81 

    Firma lub imię i nazwisko (wymagane)

    Telefon (wymagane)

    Mail (wymagane)

    bose polska oficjalny dystrybutor bose

    Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem BOSE w Polsce