Sale konferencyjne i centra kongresowe

Projektujemy i integrujemy systemy AV centrów kongresowych

Profesjonalne systemy audio-wideo
Ekrany projekcyjne

Centra kongresowe i sale konferencyjne

Sale konferencyjne czy bankietowe cieszą się dużą popularnością, zwłaszcza gdy są profesjonalnie i nowocześnie wyposażone.

Warto zatem zadbać o to, by w centrum konferencyjnym znajdował się najwyższej klasy sprzęt, odpowiednio dobrany do danego pomieszczenia, a korzystanie z niego sprawiało przyjemność dzięki jakości, funkcjonalności i łatwości w użytkowaniu.

Rozwiązania dla sali konferencyjnych

Centrum kongresowe to połączenie wielu miejsc o różnym przeznaczeniu, dlatego oprócz zaplecza konferencyjnego wykonujemy również systemy zintegrowanego sterowania. Dzięki dużemu doświadczeniu w programowaniu systemów sterowania oferujemy możliwość zintegrowania systemu sterowania AV hotelu z systemem BMS (ang. Building Managment System).

Inne ważne aspekty to np. nagłośnienie strefowe, systemy Digital Signage stanowiące źródło informacji dla gości, czy system rezerwacji. Aby zapewnić klientowi najwyższy komfort współpracujemy z szeregiem producentów oferujących najnowsze rozwiązania.

Szybki kontakt

Zostaw telefon lub maila – skontaktujemy się!
Możesz także napisać biuro@grupaclue.pl lub zadzwonić 12 421 53 81 

  Firma lub imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Mail (wymagane)

  Jakie technologie mają zastosowanie w salach konferencyjnych?

  System nagłośnienia to struktura połączonych ze sobą urządzeń, służących do projekcji komunikatów dźwiękowych, pochodzących ze wspólnego źródła.

  Systemy videowall są wykonywane z pojedynczych ekranów, które zintegrowane ze sobą tworzą jeden dużych rozmiarów wyświetlacz.

  Systemy zintegrowanego sterowania pozwalają na zarządzanie urządzeniami audio-wideo.

  Digital Signage to zintegrowana forma zarządzania systemem, w skład którego wchodzą wyświetlacze elektroniczne, cyfrowe znaki, info-kioski.

  System multiroom to zestaw głośników, które można dowolnie rozmieścić, kreując kompleksowe nagłośnienie pomieszczenia.

  System wizyjny to układ urządzeń elektronicznych, których funkcją jest automatyczna analiza wizyjna otoczenia.

  Systemy automatyki budynkowej stanowią sieć urządzeń służących do monitorowania oraz sterowania instalacjami wewnątrz budynku.

  Systemy wideokonferencyjne służą nie tylko ułatwieniu komunikacji, ale także pozwalają na wydajną współpracę pomiędzy pracownikami.

  Systemy collaboration, których celem jest wspomaganie pracy grupowej. Dzięki systemom pracy grupowej możliwa jest praca w bardzo dużym rozproszeniu pracowników.

  Systemy tłumaczeń symultanicznych to obowiązkowy element konferencji, kongresów międzynarodowych, seminariów i szkoleń.

  Systemy kongresowe budowane są z małych modułów co umożliwia inwestorowi dużą elastyczność i daje możliwości dostosowania do konkretnych potrzeb.

  Pętla indukcyjna jest jednym ze środków wspomagania słuchu, która może służyć zarówno jednej, konkretnej osobie z dysfunkcją słuchu, jak i grupie ludzi z tą niepełnosprawnością.

  bose polska oficjalny dystrybutor bose

  Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem BOSE w Polsce