Jesteś projektantem lub architektem?
Ta oferta jest specjalnie dla Ciebie

Każda inwestycja budowlana ma swój początek w głowie projektanta. Biura projektowe skupione na dostarczaniu klientom koncepcji obiektów najwyższej klasy, często korzystają z pomocy firm takich, jak nasza, przy wykonywaniu dokumentacji instalacji.

Koncepcja

Ważne jest dla nas, żeby już na etapie koncepcji dokładnie poznać potrzeby klienta i jego możliwości finansowe. Dzięki dokładnemu rozeznaniu, możemy zaoferować rozwiązanie, które jest optymalne.

Projekt

Dobór odpowiedniej klasy urządzeń oraz technologii, które zostaną użyte w projekcie jest dla nas bardzo istotny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałemu rozeznaniu rynku, oferujemy tylko najlepsze rozwiązania.

Serwis systemów AV

Oferujemy naszym klientom możliwość serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Naszym priorytetem jest, aby systemy przez nas zainstalowane działały sprawnie i wydajnie.

Leasing sprzętu AV

Jeżeli klient nie może sobie pozwolić na zakup wymaganego sprzętu AV, oferujemy bardzo atrakcyjne oferty leasingowe. Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju rozwiązania, aby jak najlepiej dopasować naszą ofertę do potrzeb klienta.

Koordynacja branżowa

Współpracujemy z inspektorami nadzoru i przedstawicielami Inwestora. Sprawnie zarządzamy harmonogramem prac, nadzorujemy podwykonawców i weryfikujemy obmiary i przedmiary robót.

Serdecznie zapraszamy do współpracy architektów, biura architektoniczne oraz pracowanie aranżacji wnętrz.

Oferujemy wykonanie Programu Funkcjonalno-Użytkowego oraz Projektu Wykonawczego.

Współpracujemy z szeregiem biur projektowych instalacji nisko prądowych. Tworzymy dokumentację projektów audiowizualnych, jako część zakresu NN lub jako odrębny projekt. Dysponujemy zestawem narzędzi projektowych do budowania projektów AV oraz akustycznych.

Gwarantujemy korzystne warunki współpracy. Zapewniamy kompleksową ofertę oraz profesjonalne doradztwo. Dzięki współpracy z naszą firmą, mają Państwo możliwość poszerzenia oferty o szeroko pojęte instalacje audiowizualne. Nasz zespół projektowy będzie wspierał inwestycję od etapu koncepcji inwestycji, poprzez przeprowadzenie nadzorów autorskich, aż po rozruch systemu oraz odbiór końcowy.

Szybki kontakt

Zostaw numer telefonu lub adres e-mail – skontaktujemy się!
Możesz także do nas napisać biuro@grupaclue.pl lub zadzwonić 12 421 53 81 

    Firma lub imię i nazwisko (wymagane)

    Telefon (wymagane)

    Mail (wymagane)

    bose polska oficjalny dystrybutor bose

    Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem BOSE w Polsce