parallax background

INX Design Hotel – systemy audiowizualne

INX Design Hotel

Kraków

2017/2018

Nowoczesne systemy AV i zarządzania dla INX Design Hotel w Krakowie

Nowoczesne systemy dla hotelu

INX Design Hotel położony jest na krakowskim Kazimierzu. Wizytówką hotelu jest jego nowoczesny design. Zatem i system audiowizualny musiał zostać dostosowany do wysokich wymagań użytkownika i gości hotelu. Hotel dysponuje powierzchnią zaadaptowaną na potrzeby centrum konferencyjnego.

Systemy AV w hotelu

Wszystkie pomieszczenia, oprócz standardowego wyposażenia w sprzęt AV (projekcja, nagłośnienie), mają możliwość matrycowania sygnałów audiowizualnych. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu przełącznika matrycowego HDMI 4×4 marki Gefen, zintegrowanego z procesorem sterowania CRESTRON CP3.

Dzięki zastosowaniu czujników oraz automatyzacji ścian mobilnych, użytkownik może uzyskać w sumie 16 różnych sposobów funkcjonowania przestrzeni konferencyjnych. Bez potrzeby ingerencji w system AV, a jedynie poprzez zmianę konfiguracji ścianek.

Profesjonalne systemy audio-wideo
Profesjonalne systemy audio-wideo

Zintegrowane systemy sterowania 

Zaprogramowany system sterowania automatycznie dostraja odpowiednie poziomy dźwięku i oświetlenia, w zależności od pożądanej konfiguracji ścian oraz uruchamia odpowiedni preset wymuszający transmisję obrazu z konkretnego źródła/przyłącza do odpowiadającego mu projektora. O wyświetlanie na ekranach obrazu o dopasowanej rozdzielczości dba wysokiej klasy skaler wizyjny marki EXTRON.

INX Design Hotel – systemy audiowizualne
Ta strona korzysta z plików cookie, korzystając witryny, akceptujesz politykę prywatności. Zobacz także klauzule informacyjną RODO