Oferta skierowana do Inwestora

Inwestor pełni kluczową rolę w procesie realizacji inwestycji. Zapewnia nie tylko jego finansowanie, lecz również dba o to, aby projekt spełniał odpowiednie wymagania wynikające z przepisów prawa budowlanego.

Koncepcja

Ważne jest dla nas, żeby już na etapie koncepcji, dokładnie poznać potrzeby klienta i jego możliwości finansowe. Dzięki dokładnemu rozeznaniu, możemy zaoferować rozwiązanie, które jest  optymalne.

Projekt

Dobór odpowiedniej klasy urządzeń oraz technologii, które zostaną użyte w projekcie, jest dla nas bardzo istotny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałemu rozeznaniu rynku, oferujemy wyłącznie najlepsze rozwiązania.

Integracja systemu

Nasz zespół projektowy będzie wspierał inwestycję od etapu koncepcji, poprzez przeprowadzenie nadzorów autorskich, aż po rozruch systemu oraz odbiór końcowy.  Uczestnictwo w procesie od początku do końca, daje nam dużą kontrolę nad efektem końcowym.

Posiadamy niezbędne certyfikaty, które umożliwiają nam tworzenie kompleksowych rozwiązań AV.

Oferujemy pełne wsparcie w tworzeniu studium wykonalności.

Z chęcią podzielimy się naszym doświadczeniem, pełniąc funkcje inspektora nadzoru, niezależnie, czy jest to etap koncepcji czy wdrożenia. Zadbamy o Twój interes w czasie trwania inwestycji i po jej zakończeniu, zapewniając serwis  gwarancyjny i pogwarancyjny.

Szybki kontakt

Zostaw numer telefonu lub adres e-mail – skontaktujemy się!
Możesz także do nas napisać biuro@grupaclue.pl lub zadzwonić 12 421 53 81 

  Firma lub imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Mail (wymagane)

  Leasing systemów AV

  Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów, oferujemy finansowanie urządzeń audiowizualnych w formie leasingu. Takie rozwiązanie umożliwia wygodne rozłożenie w czasie kosztów nawet całości instalacji AV.

  Po zakończeniu umowy leasingowej klient/inwestor ma możliwość nabycia urządzeń i usług wykazanych w umowie za określoną cenę.
  Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, inwestor nie posiadający wystarczającego kapitału na zakup urządzeń, może uzyskać dostęp do najnowocześniejszych systemów AV i systemów sterowania.
  bose polska oficjalny dystrybutor bose

  Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem BOSE w Polsce