Oferta skierowana do inwestora

Inwestor pełni kluczową rolę w procesie realizacji inwestycji. Zapewnia nie tylko jego finansowanie, lecz również dba o to, aby projekt spełniał odpowiednie wymagania wynikające z przepisów prawa budowlanego.

Koncepcja

Ważne jest dla nas żeby już na etapie koncepcji, dokładnie poznać potrzeby klienta i jego możliwości finansowe. Dzięki dokładnemu rozeznaniu, możemy zaoferować rozwiązanie, które jest  optymalne.

Projekt

Dobór odpowiedniej klasy urządzeń oraz technologii, które zostaną użyte w projekcie jest dla nas bardzo istotny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałemu rozeznaniu rynku oferujemy tylko najlepsze rozwiązania.

Integracja systemu

Nasz zespół projektowy będzie wspierał inwestycję od etapu koncepcji inwestycji, poprzez przeprowadzenia nadzorów autorskich, aż po rozruch systemu oraz odbiór końcowy.  Uczestniczenie w procesie od początku do końca daje nam dużą kontrolę nad efektem końcowym.

Posiadamy niezbędne certyfikaty, które umożliwiają nam tworzenie kompleksowych rozwiązań AV.

Oferujemy pełne wsparcie w tworzeniu studium wykonalności.

Z chęcią podzielimy się naszym doświadczeniem pełniąc funkcje inspektora nadzoru, niezależnie czy jest to etap koncepcji czy wdrożenia. Zadbamy o twój interes w czasie trwania inwestycji i po jej zakończeniu, pełniąc usługi gwarancyjne i pogwarancyjne.

Szybki kontakt

Zostaw numer telefonu lub adres e-mail – skontaktujemy się!
Możesz także do nas napisać biuro@grupaclue.pl lub zadzwonić 12 421 53 81 

  Firma lub imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Mail (wymagane)

  Leasing systemów AV

  Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów oferujemy finansowanie urządzeń audiowizualnych w formie leasingu. Takie rozwiązanie umożliwia wygodne rozłożenia w czasie kosztów nawet całości instalacji AV.

  Po zakończeniu umowy leasingowej klient/inwestor ma możliwość nabycia urządzeń i usług wykazanych w umowie z określoną cenę.
  Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania inwestor nie posiadający wystarczającego kapitału na zakup urządzeń może uzyskać dostęp do najnowocześniejszych systemów AV i systemów sterowania.
  bose polska oficjalny dystrybutor bose

  Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem BOSE w Polsce