Oferta skrojona na miarę dla generalnego wykonawcy

Główne zadanie wykonawcy polega na wykonywaniu zadań zleconych przez inwestora. W przeważającej większości prace dotyczą robót budowlanych lub remontowych. Czasami Generalny Wykonawca zajmuje się wyłącznie pracami instalacyjnymi.

Koncepcja

Ważne jest dla nas żeby już na etapie koncepcji, dokładnie poznać potrzeby klienta i jego możliwości finansowe. Dzięki dokładnemu rozeznaniu, możemy zaoferować rozwiązanie, które jest optymalne.

Projekt

Dobór odpowiedniej klasy urządzeń oraz technologii, które zostaną użyte w projekcie jest dla nas bardzo istotny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałemu rozeznaniu rynku oferujemy tylko najlepsze rozwiązania.

Integracja systemu

Nasz zespół projektowy będzie wspierał inwestycję od etapu koncepcji inwestycji, poprzez przeprowadzenia nadzorów autorskich, aż po rozruch systemu oraz odbiór końcowy.  Uczestniczenie w procesie od początku do końca daje nam dużą kontrolę nad efektem końcowym.

Leasing sprzętu AV

Na życzenie klienta, na zakup wymaganego sprzętu AV, możemy przedstawić bardzo atrakcyjne oferty leasingowe. Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju rozwiązania, aby jak najlepiej dopasować naszą ofertę do potrzeb klienta.

Koordynacja branżowa

Współpracujemy z inspektorami nadzoru i przedstawicielami zamawiającego. Sprawnie zarządzamy harmonogramem prac, nadzorujemy podwykonawców i weryfikujemy obmiary i przedmiary robót.

Serwis systemów AV

Oferujemy naszym klientom możliwość serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Naszym priorytetem jest to aby systemy przez nas zainstalowane działały sprawnie i wydajnie.

Wspieramy Generalnego Wykonawcę w budowie systemów AV.

Współpracujemy z sprawdzonymi firmami budowlanymi oraz doświadczonymi firmami elektrycznymi.

Skontaktuj się z nami, a złożymy ci atrakcyjną ofertę.

Doradzimy w jaki sposób zorganizować pracę przy twoim projekcie. W ciągu wieloletniej współpracy z wykonawcami i podwykonawcami zebraliśmy cenne doświadczenie, które umożliwia nam sprawnie i szybkie rozwiązywanie najtrudniejszych problemów.

Szybki kontakt

Zostaw numer telefonu lub adres e-mail – skontaktujemy się!
Możesz także do nas napisać biuro@grupaclue.pl lub zadzwonić 12 421 53 81 

  Firma lub imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Mail (wymagane)

  Współpraca w systemie „zaprojektuj i wybuduj

  Jednym z rodzajów procedur przetargowych na roboty budowlane jest system “zaprojektuj i wybuduj”. W takiej sytuacji na wykonawcy spoczywa obowiązek sporządzenia dokumentacji projektowej oraz wykonania instalacji.

  Formuła „zaprojektuj i wybuduj” znajduje zastosowanie, gdy inwestor nie dysponuje szczegółową dokumentacją projektową realizowanej budowy/remontu.

  W takich przypadkach oferujemy współpracę w systemie „zaprojektuj i wybuduj” na zlecenie Generalnego Wykonawcy. Na podstawie zlecenia opracowujemy kompletny projekt wykonawczy oraz dokumentację powykonawczą po skończonej inwestycji. Realizacja w takim modelu jest najbardziej efektywną formą współpracy między GW a firmą podwykonawczą. Projektujemy i instalujemy sprzęt sprawdzonych producentów opierając się na wieloletnim doświadczeniu naszych techników i projektantów. Mamy pełne wsparcie projektowo-serwisowe producentów stosowanych rozwiązań.

  Realizujemy inwestycje poprzez przygotowany przez siebie projekt, a zatem unikamy problemów generowanych przez niezgodności pomiędzy biurem projektowym, a wykonawcą.

  Dysponujemy kadrą doświadczonych instalatorów, programistów oraz inżynierów-projektantów posiadających certyfikację producentów specjalistycznego oprogramowania do sterowania systemem audiowizualnym.

  Projekt zamienny

  Jeżeli inwestycja musi być zrealizowana według starego projektu, a większość urządzeń zawartych w dokumentacji posiada przestarzałą technologię lub jest niedostępna w sprzedaży.

  • Na zlecenie Generalnego Wykonawcy wykonujemy zamienną dokumentację projektową lub adaptację projektu do najnowszych standardów.
  • Aktualizacja starego projektu.
  • Stosując urządzenia zamienne dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować koszty instalacji oraz doprowadzić do optymalnego zysku dla obu stron. Przy czym dbamy, aby urządzenia zamienne były wyższej klasy niż produkty zawarte w projekcie oryginalnym.
  bose polska oficjalny dystrybutor bose

  Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem BOSE w Polsce