parallax background

Centrum szkolenia łączności i informatyki

Wojsko Polskie

Zegrze

2015

Projektbudowa sali estradowej oraz konferencyjnej w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu.

Budynek jest wyposażony w salę kinową na 300 miejsc,

profesjonalną scenę oraz salę konferencyjną na ok. 35 miejsc. Odbywają się tu konferencje, koncerty, spektakle, konkursy i prelekcje dla żołnierzy oraz pracowników wojska.

Na potrzeby przeprowadzania koncertów oraz wydarzeń kulturalnych, w sali zainstalowano wysokiej klasy oświetlenie estradowe wraz z system sterowania HDL oraz w pełni zautomatyzowany system mechaniki sceny.

W Sali kinowej system projekcyjny został oparty na dwóch projektorach wysokiej jasności marki Barco oraz sześciometrowym ekranie rozwijanym elektrycznie marki PROJECTA.

Ze względu na duże odległości między urządzeniami AV,  zastosowano wieloformatową, modułową matrycę CRESTRON, wyposażoną w 8 wejść / 8 wyjść, obsługująca technologię HD Base-T oraz tradycyjne porty audio i video.

Pozwala to na przesyłanie obrazu, dźwięku i sygnałów sterujących na odległość do 100 metrów, dzięki zastosowaniu nadajników i odbiorników systemowych.

Kolejnym ważnym elementem jest nagłośnienie.

System został zrealizowany za pomocą sześciu szerokopasmowych modułów głośnikowych o stopniowanej kierunkowości BOSE RoomMatch oraz dwóch modułów niskotonowych BOSE RMS, podwieszonych do konstrukcji sufitu.

System oparto o cyfrową matrycę audio 12 wejść / 8 wyjść, wyposażoną w wyjście optyczne umożliwiające podłączenie 3 wzmacniaczy 8 – kanałowych o mocy sumarycznej 4000 W każdy.