parallax background

System audiowizualny dla Capgemini Polska

Capgemini Polska system audiowizualny

Kraków, Katowice

2015

Projekt i integracja, system audiowizualny dla biurowców Capgemini Polska w Krakowie i Katowicach.

System audiowizualny dla pomieszczeń biurowych

Capgemini Polska jest jedną z największych firm outsourcingowych w Polsce. Zarząd firmy skupiony na dostarczeniu swoim klientom usług jak najwyższej jakości zwrócił się do nas o zaprojektowanie systemu  audiowizualnego dla pomieszczeń konferencyjnych w swoich biurach w Krakowie i Katowicach.

Usprawnienia dla korporacji

W obiektach wdrożyliśmy szereg systemów usprawniających pracę dużej korporacji. Od prostych systemów projekcji, nagłośnienia na potrzeby pomieszczeń do przeprowadzania spotkań (meeting rooms), poprzez centra konferencyjne (conference rooms, showrooms), kończąc na zagospodarowaniu całych pięter. W każdym przypadku główny nacisk położono na dostarczeniu niezawodnych i prostych w obsłudze rozwiązań do komunikacji wewnętrznej, systemów collaboration oraz systemów komunikacji globalnej.

Stała współpraca z Capgemini Polska

Obecnie jesteśmy stałym współpracownikiem Capgemini w Polsce i świadczymy usługi serwisowe dla ich obiektów. Oprócz obsługi gwarancyjnej oraz pogwarancyjnej oferujemy pełne wsparcie projektowe i koncepcyjne podczas wdrażania kolejnych projektów.